Vergangene Veranstaltungen

Sbírka pro dětský domov Korkyně

Bazárek oblečení a hraček pro dobrou věc! Přijďte podpořit dětský domov Korkyně koupí jednoho či více "staronových" kousků a peníze poputují na veřejnou sbírku dětského domova. 

Kdy: 11.11. 2015 od 13:00-16:00 nebo i déle v naší kavárně. Uděláte radost sobě a pomůžete dětem.

PŘEDVÁNOČNÍ BAZÁREK oblečení a dalších věcí na veřejnou sbírku DD Korkyně. Jde tedy hlavně o PENĚŽNÍ výtěžek, tak si přijďte na Vánoce udělat RADOST, resp. DVĚ V JEDNOM = NAKUPOVÁNÍ + DAROVÁNÍ
Díky všem MOC předem, jedná se o zcela amatérský počin, tak buďte - prosím - shovívaví Emotikona smile
Těšíme se na vás!

CO, KDY, JAK, KDE ???

CO: akce na způsob T.Vilhelmové a A.Geislerové "Bazárek z mokré čtvrti";
dětské boty, oblečení a hračky + dámské oblečení a boty
JAK: u vstupu se s vámi pozdraví Eva Amblerová Petrová nebo Věra Latka nebo moje maličkost, převezme od vás věci k prodeji a nechá vás si vybrat věci ke koupení, protože každý, kdo přijde, by měl něco s sebou vzít do prodeje a koupit si na místě alespoň jednu věc (záleží jen na vás, kolik věcí darujete do prodeje a kolik věcí si koupíte)
KDY: 11.11.2015 13-16h (možná i déle, bude-li zájem)

Koncert americké písničkářky Cygne

Americká písničkářka Cygne (Laura Mayer) míří na turné do Evropy a také do Čech. V rámci svých vystoupení zahraje i v Českých Budějovicích. Nenechte si ujít jedinečný koncert!

Cygne působí ve své branži již skoro deset let. Za tu dobu nashromáždila sbírku skladeb, které odráží náladu z jejích cest po alternativní dráze, kterou zvolila. Její písně byly označeny za poučné a povznášející, s duší, která hoří. Cygne odehrála přes 800 show po USA a Evropě, kde začíná být známá pro její drsný bluesový projev a vystoupení nabité emocemi.

Kdy: úterý 6.10.2015
Kde: kavárna Fér Café, Česká 153/38, České Budějovice
V kolik: 19:30
Cena: 130 Kč